179.müşteriye hediye

179.müşteriye hediye
23.10.2019
A+
A-

PTT’nin 179. Kuruluş yıl dönümü sebebi ile Atatürk Anıtı’nda çelenk töreni düzenlendi. Anıta sunulan çelengin ardından saygı duruşunda bulunularak  İstiklal Marşı okundu. Çelenk töreninin ardından PTT Saraçlar Şubesi’nde kuruluş yıldönümüne hitaben 179. Sıra numarasını alan kişiye Cumhuriyet Pul koleksiyonu hediye edildi.

“BİRLİK BERABERLİK”

Edirne PTT Başmüdürü Bülent UĞURTEPE, “Teşkilatımızın 179. Kuruluş Yıl dönümüne; modern görünümü ile hizmet alanında birçok projeyi hayata geçirmiş, düşünce ufku ile çağı yakalamış olmanın gururu ve gelecekteki başarıları yakalamak için gerekli azim ve sebata sahip olarak birlik ve beraberlik duyguları içerisinde girmenin heyecanını yaşıyoruz.  23 Ekim 1840 tarihinde kurulan ve 179 yıllık geçmişi ile Ülkemizin en eski Kuruluşlarından biri olan PTT, çağdaş Posta İdarelerinin gelişmişlik düzeyini yakalamak amacıyla, bir yandan mevcut hizmetlerini daha etkin, verimli ve kaliteli sunmaya, diğer yandan da gelişen ve değişen şartlara göre hizmet çeşitliliğini her geçen gün arttırarak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarına ilk günkü heyecanıyla devam etmektedir. 

2019 yılında Şirketimizce Vergi tahsilatları, Bedelli Askerlik Ödemesi, Tapu Harçları tahsilatları ile efektif döviz alış ve satış işlemleri yapılmakla birlikte Dolar ve Euro satışlarına da başlanmıştır. Genel Müdürlüğümüzün hedefleri doğrultusunda uluslararası standartlara uygun, çağdaş ve teknolojik imkanlar kullanılarak saygınlık ve güvenirlilik bilinciyle sunulan bu hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti Kuruluşumuz için çok önemli görülmektedir.  Her alanda atılım içinde olan, değişen şartlar ve müşteri beklentileri doğrultusunda kendini yenileyen ve kaliteli hizmet sunan Kuruluşumuz her daim aynı ilke ve anlayışla halkımızın güvenine layık olarak hizmet verme gayreti içinde olacaktır. Kurulduğu günden bu yana tek ideali ülkesine ve milletine daha iyi hizmet vermek olan Kuruluşumuzun 179. kuruluş yıl dönümünü kutluyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, kuruluşumuzda emeği geçmiş değerli mensuplarımızı saygıyla anarken, 179. kuruluş yıl dönümümüzü kutlar, ailelerinizle birlikte mutlu, başarılı ve sağlıklı günler diler, saygılar sunarım”dedi

İşlemlerini sürekli PTT’den yapan PTT’nin  179. müşteri seçilen Nazmi Özçarıkçı, “Çok sık PTT’yi kullanıyorum. İnternet satışları ile de ilgileniyorum. Kargo gönderiyorum. Eşimin maaşı kendi maaşımı PTT’den alıyorum. Çok seri işlemler yapılıyor. Çok memnunuz PTT’den hizmetler gayet iyi daha da iyi olacak gibi duruyor. Geçmiş yılara göre daha ilerledi PTT’nin hizmet kalitesi PTT’nin 179. yılı hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

Vatandaşın ayağına hizmet sunduklarını vurgulayan  PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe, “PTT teknolojiyi yakaladı. Teknolojiye uyum sağladık. Teknolojiye büyük yatırımlar yaptık. Türkiye’nin her yerinde şuan da en geniş otomasyon alanına sahip yani Türkiye’de 5 bin işyerini otomasyon ağıyla birbirine bağlamış vaziyette PTT. Dolayısıyla bizim hem PTT gişe hizmetleri hem ATM hizmetlerimizde vatandaşımız neredeyse biz oradayız. Bizde artık vatandaşı gişeye beklemiyoruz. Vatandaşın ayağına hizmeti götürüyoruz. Bundan sonra da inşallah daha güzel günlerde karşılaşırız”dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.