AK Parti Heyeti çalışma ve ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Heyeti çalışma ve ziyaretlerini sürdürüyor
05.02.2020
A+
A-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve yönetim kurulu üyeleri kurum-kuruluş ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Heyeti Edirne Defterdarı Aydın Yaman, Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal, Edirne PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe ve Türk Telekom Edirne İl Müdürü Ömer Altın’ı makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan İba ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretlerinde kurumların yaptığı çalışma ve yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Kurum ve kuruluş ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten AK Parti İl Başkanı Belgin İba, yaptıkları ziyaret ve görüşmeler ile ilgili bilgi verdi.

Kurum yetkilileri ile yaptıkları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını ve vatandaşların sorunlarını ilettiklerini ifade eden Başkan İba; “Göreve geldiğimiz günden bu yana ziyaret ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Edirne’nin daha iyi yere gelebilmesi ve gelişmesi adına neler yapabiliriz bunları konuşup notlarımızı alıyoruz. Sadece kurumlarla sınırlı kalmıyoruz. Vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı da ziyaret ediyor ve taleplerini dinliyoruz.  Ankara’da takip edilmesi gereken işlerle ilgili notlarımızı alıyoruz. Bunların da takipçisi olacağız. Edirne için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.