Genç Avukatlar Meclisi Yürütme Kurulu İş Başında

Genç Avukatlar Meclisi Yürütme Kurulu İş Başında
30.09.2020
A+
A-

Edirne Barosu Genç Avukatlar Meclisi 2. Seçimli Olağan Genel Kurulu önceki gün yapıldı ve seçimden sonra  yürütme kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Edirne Barosu Genç Avukatlar Meclisi 2. Seçimli Olağan Genel Kurulu, Geçtiğimiz hafta  Edirne Barosu Konferans Salonunda çok sayıda stajyer ve genç avukatın katılımı ile gerçekleştirildi.

90 genç ve stajyer avukatın oy kullandığı seçimde Yürütme Kurulu Başkanı olarak Av. Mehmet Ali GÖÇMEN seçilirken Yürütme Kurulu Üyeliği görevine Av. Ezgi YILDIRIM, Av. Yılmaz Tuna, Av. Ahmet Cenk DOĞAN, Av. Cansın ÇOĞAL, Av. Neslişah ÇELİK, Av. Simay HEPGEZER, Stj. Av. İlkay KUŞ, Stj. Av. Mertcan YASSITEPE, Denetleme Kurulu üyeliği görevine ise Av. Anıl SEKİN, Av. İmren ARISEVEN ve Av. Firdevs Melis MASARECİ seçildi.

Seçimlerin ardından Edirne Barosu Genç Avukatlar Meclisi tarafından ilk toplantı gerçekleştirildi ve görev dağılımı yapıldı. Edirne Barosu Genç Avukatlar Meclisi Yürütme Kurulu Başkanı Av. Mehmet Ali GÖÇMEN ile birlikte, Başkan Yardımcılığı görevine Av. Ahmet Cenk DOĞAN, Genel Sekreterlik görevine ise Av. Cansın ÇOĞAL getirildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.