Keşan Belediyesi’nde Corona Tedbirleri

Keşan Belediyesi’nde Corona Tedbirleri

Keşan Belediyesi önlemleri arttırdı;Asansörlerde tek kişi kullanımına izin veriliyor.Belediye Hizmet Binasına Girişler Tek Noktaya Düşürülerek Kontrol Sağlandı.

Sosyal Mesafeyi Korumak Amacıyla vezne vb. noktalarda şerit bant uygulamasına geçildi.

Keşan Belediyesi Corona Virüs tedbirleri kapsamında belediye asansörlerini teke düşürüp, tek kişinin kullanımına izin vererek sosyal mesafenin korunmasını amaçlıyor.

Keşan Belediyesi’nin corona virüs ile ilgili koruma ve önleme tedbirleri kapsamında verdiği başarılı çalışmalar yeni tedbirler ile devam ediyor.

Corona Virüs tedbirleri kapsamında; Keşan Belediyesi’nde önlemler artırılırken, bu önlemler kapsamında belediyede asansöre sadece tek kişinin binmesine izin veriliyor ve belediye hizmet binasına girişler de tek noktadan sağlanıyor.

Belediyede ayrıca vezne, su, emlak servisi başta olmak üzere vatandaşlarla yakın mesafede hizmet veren birimlerde çalışanlar ile hizmet verilen vatandaşlar arasına şerit bant uygulaması ile sosyal mesafe konularak virüsün bulaşmasına karşı önlem alınıyor.Belediyeye girişlerde ayrıca termal kamera uygulaması ile birlikte her vatandaşa kolonya ikram edilerek dezenfeksiyon da sağlanıyor.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.