Yayınına son verdiğini duyurdu…

Yayınına son verdiğini duyurdu…
31.12.2019
A+
A-

Yayın hayatına 26 Nisan 1962 tarihinde başlayan ve 58 yıldır yayın hayatını sürdüren Keşan Önder Gazetesi dün yayınlandığı 17.486 sayısı ile okurlarına veda etti.

Önder Gazetesi manşetinde şu cümlelere yer verdildi; “26 Nisan 1962’de başladığımız günlük yayın hayatımızın bugün son günü… 17.486’ncı sayımızla, 31 Aralık 2019 Salı günkü gazetemizi basıp, dağıtımını gerçekleştirdik.

58 yıldır Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak, doğru habercilik anlayışımız ve çizgimizden vazgeçmedik. Siz okurlarımıza en doğru haberleri ulaştırmak için çaba sarf ettik. Bugün siz okurlarımızla buluşturmak üzere son haberlerimizi son gazetemizde yayımladık.

58 yıldır Önder Gazetesi’nin çeşitli departmanlarında görev yapan başta emekçilerimiz olmak üzere; tüm abone ve okurlarımıza, reklam vererek ayakta kalmamızı sağlayan kurum, firma ve şahıslara ayrı ayrı minnet ve teşekkürlerimizi sunarız. Önder 58 yıldır sizinle ayakta kaldı, sizinle büyüdü… 2020’nin sağlık,mutluluk ve sevgi dolu bir yıl olması dileğiyle; hoşça kalın!” denildi.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.