39 Kart Koordinasyon Merkezine Ziyaret

39 Kart Koordinasyon Merkezine Ziyaret
02.09.2020
A+
A-

Kırklareli Belediyesi tarafından şehir içi toplu taşımada birçok yeniliği beraberinde getirecek olan ‘’Akıllı Kart’’ uygulaması öncesi Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve meclis üyeleri ‘’39 Kart’’ koordinasyon merkezini ziyaret etti.

Zabıta Müdürü Serkan Kuru’dan ‘’Akıllı Kart’’ sistemi ile ilgili bilgi alan Başkan Kesimoğlu ve Meclis Üyeleri daha sonra koordinasyon merkezini gezdi.


Kesimoğlu, Kırklareli ulaşımının da yenilenen teknoloji ile birlikte bu değişime ayak uydurması adına böyle bir girişimde bulunduklarını ifade ederek ‘’ Ulaşımda yeni teknolojiye uygun , teknoloji çağına uygun bir uygulamaya geçiş yapıyoruz. Bu çalışmada hepimizin payı var.

Emeği geçen her arkadaşıma teşekkür ediyorum. İlimiz adına önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Vatandaşlarımızın rahatına ve emniyetine katkı sağlayacaktır. Toplu ulaşım araçlarımız 24 saat süresi ile takip edilecek. Herhangi bir aksaklığa izin verilmeyecek. Vatandaşlarımız 39 kart ile bir çok avantajdan faydalanacaklar. Halkımıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.