AĞIRBAŞ, BİL–SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA SEÇİLDİ

Edirne il özel ,idaresi çalışanı Sercan Ağırbaş BİL – SEN 1. Olağan genel kurulunda (Belediye ve İl Özel İdaresi Çalışanları Sendikası)  BİL-SEN Genel Başkan yardımcısı olarak seçildi.

Edirne BİL – SEN  İl Temsilciliğine atanan Sercan AĞIRBAŞ kısa zaman içerisinde güven tazeleyerek 20.07.2019 tarihinde Ankara Şubesinde yapılan ve Birlik ve Beraberlik İçerisinde Gerçekleştirilen  BİL – SEN 1. Olağan genel kurulunda, BİL – SEN Genel Başkan yardımcısı olarak seçildi.

25.01.2019 Ankara Merkezli kurulan BİL-SEN 20.07.2019 1. olağan genel kongresini yaptı. Ankara genel merkez binasında yapılan kongreye tek liste halinde giren mevcut başkan Raşit BALABAN güven tazeledi.

Tüzük tadilatları ve TÜM MEMUR SEN Konfederasyonuna katılım kararlarının alındığı kongrede sendika  yonetimi şu şekilde oluştu.

Raşit BALABAN (Genel başkan Ekrem Balcı, Ahmet BAKANOĞLU, M.Alparslan Konuk, Sercan AĞIRBAŞ  ( Genel Başkan Yardımcıları) olarak belirlendi.

Kongre sonrası teşekkür konuşması yapan Genel Başkan Yardımcısı Sercan AĞIRBAŞ; “Sevdamız Adalet, düsturumuz liyakat slagonu ile çıktığımız bu yolda Bizler sıkıntı ve sorunları biliyoruz, bizler elimizden geleni yapmak için mücadele ediyoruz, kimseyi kandırmıyor, kimseyi tehdit etmiyoruz, bizler birlik ve beraberlik içinde gerçek sendikacılık ve gerçek dava için aynı yolda ve birlikte yürüyoruz. Allah’ın izniyle ve kamu çalışanlarının desteği ile geliyoruz”dedi. AĞIRBAŞ yapılmış olan kongrenin BİL-SEN ve TÜM MEMUR SEN ailesi ile memurlara hayırlı olmasını diledi.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.