AK Parti Karahalil ve Büyükmandıra Belde Başkanlıklarına yeni atama…

AK Parti Karahalil ve Büyükmandıra Belde Başkanlıklarına yeni atama…

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler’in olurlarıyla yeni atanan Karahalil Belde Başkanı Aydın Buran’a ve Büyükmandıra Belde Başkanı Muammer Akay’a, yetki belgelerini verdi.

AK Parti Babaeski İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törene, Büyükmandıra Belediye Başkanı Ersan Çölgeçen ve önceki dönem Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen’de katıldı.

AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, törende yaptığı konuşmada; Kırklareli İl Başkanımız Sayın Alper Çiler’in olurlarıyla; Babaeski İlçemize bağlı Karahalil Beldesi’nde, AK Parti Belde Başkanlığı’na Sayın Aydın Buran ve Babaeski İlçemize bağlı Büyükmandıra Beldesi’nde ise AK Parti Belde Başkanlığına Sayın Muammer Akay, “Yetki Belgesiyle” atanmıştır. Ataması yapılan yeni belde Başkanlarımızın, Ülkemize, İlimize, İlçemize ve Beldelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ben ayrıca, önceki dönem Belde Başkanlarımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Teşkilatım adına çok teşekkür ederim.” Dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.