“AK Parti’de delege seçimi heyecanı…”

“AK Parti’de delege seçimi heyecanı…”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe Teşkilatı, 7.Olağan Kongre süreci öncesinde, İlçe Merkezi Mahallerinde, Belde ve Köylerinde Delege seçimlerine başladı.

 Ak Parti Babaeski İlçe Başkanı Fatih Yağcı, Delege Seçimleri öncesinde, Partiye resmi olarak kayıtlı olan tüm üyelerine sosyal medya ve SMS üzerinden mesaj atarak,  davette bulunduklarını söyledi.Başkan Yağcı, “17 sene sonra İlçe’de bir ilke imza atarak, herkesin huzurunda üyelerden delegesini, şeffaf objektif ve herkese açık bir şekilde seçmesini istedi. AK Parti Babaeski İlçe Teşkilatı, 7.Olağan Kongre süreci öncesinde, İlçe Merkezi Mahallerinde, Belde ve Köylerinde gerçekleşecek olan Delege Seçimleri,  1 Aralık 2019 Pazar günü saat: 16.00’da parti binasında Gazi Kemal Mahallesi ile başladı. Yerel seçim sürecinde İlçede artan oy oranlarından oldukça memnun olduklarını belirten Başkan Yağcı, “Yoğun ve coşkulu katılımın sağlandığı delege seçimlerimiz Babaeski’mize bir heyecan getirdi.” Dedi.

Başkan Yağcı, şöyle devam etti; “Ak parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca başlatılan 7.Olağan Kongremizin ve delege seçimlerimizin öncelikle ülkemize, ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum. Kongre sürecimizin ilk adımı olan delege seçimlerimiz ilçe parti binamızda 1 Aralık 2019 Pazar günü mahalle üyelerimizin oy kullanmasıyla başlamıştır. Üyelerimizi 7. Olağan ilçe kongremizde oy kullanacak delegeyi seçmesi için, sosyal medya ve mesaj yoluyla davet ettik. Yoğun ve coşkulu katılım sağlayarak hür iradesiyle oy kullanan tüm üyelerimize göstermiş oldukları teveccühten dolayı öncelikle partim ve teşkilatım adına saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Devam edecek olan süreçte belde ve köylerimizde de üyelerimizin huzuruna sandıklarımızı koyarak delege seçimlerimizi 15 Aralık 2019 pazar günü tamamlayacağız inşallah. Yeni dönemde daha çok çalışarak, teşkilatımız ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek, kusurları her zaman kendimizde arayarak Babaeski’mizi yerel seçimlerde ak partiye katacağız inşallah. Her şey yeni bir Babaeski için. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimize en içten dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.