AK Partiden “Evde Kal Edirnem” Çağrısı

AK Partiden “Evde Kal Edirnem” Çağrısı
23.03.2020
A+
A-

AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında “Evde Kal Edirne” klibi hazırlandı. Edirne’nin çeşitli mahallelerinde yaşayan vatandaşların yer aldığı klipte ‘ben evdeyim siz de evde kalın’ mesajı verildi.

Edirne‘de ikamet eden 65 yaş üstü vatandaşlar ile video hazırlandı. Vatandaşlar ‘ben evdeyim sen de hepimiz için evde kal, kızanım sakın sokağa çıkmayın, Cumhurbaşkanım sizi dinliyorum evimde kalıyorum’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Edirne İl Başkanlığının #EvdeKalEdirne etiketi ile Edirne’de yaşayan vatandaşlara yaptığı çağrı ile oluşturduğu video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Başkan İba, “Evde kalmak bu salgına karşı en etkili önlemdir. Herkesin hayatı tek tek değerli ve herkesin hayatı diğerine bağlıdır. Sevdikleriniz ve kendiniz için evinizde kalın. Devletimiz tüm kurumları ile titizlikle ve yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Değerli Edirneli hemşehrilerim sizlerde aynı hassasiyeti göstererek evlerinizde kalın. Bu salgının hep birlikte üstesinden geleceğiz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.