Babaeski TSO Bilgilendirdi

Babaeski TSO Bilgilendirdi
01.11.2019
A+
A-

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) düzenlenen toplantıda, üyeler; “Sanayi Sicil Belgesi” ve “Hazır Ambalajlı Ürünlerin Net Dolum Miktarları” konularında bilgilendirildi.

Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Kırklareli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından, “Sanayi Sicil Belgesi” ve “Hazır Ambalajlı Ürünlerin Net Dolum Miktarları” konularında Bilgilendirme Toplantısı Oda’nın toplantı salonunda gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantıya; Kırklareli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muzaffer Akgül, Şube Müdürü Savaş Erden, Tekniker Ayfer Yörügel, Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Öner, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Üretim yapan firmalarımız ile İlçemiz Serbest Muhasebecileri ve Mali Müşavirleri katılım sağladı.

Kırklareli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü Savaş Erden’in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda önce Tekniker Ayfer Yörügel “Sanayi Sicil Belgesi” hakkında sunum gerçekleştirdi daha sonra Şube Müdürü  Savaş Erden “Hazır Ambalajlı Ürünlerin Net Dolum Miktarları” ile ilgili sunumunu yaptı. Bilgilendirme toplantısı, sunumların ardından soru ve cevap kısmına geçildi, katılımcıların sorularını ilgililerin cevaplaması ile program son buldu.

-Haber: Metin KARAKUŞ/Babaeski

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.