Babaeski’de, “Yazlık Sinema Günleri”

Babaeski’de, “Yazlık Sinema Günleri”

Babaeski İlçesi’nde Belediye Başkanlığı tarafından, Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında, “Yazlık Sinema Günleri” düzenlendi.

Yaz akşamlarını renklendirerek, açık havada sinema izleme keyfini nostaljik olmaktan çıkaran Babaeski Belediyesi, ailecek izlenebilecek vizyondaki filmleri Gündüz Onat Festival Alanına getirdi.

 

Türk Sinemasının son yıllardaki en beğenilen vizyondaki filmlerinden olan; “Şampiyon”, “Bizi Hatırla”, “Hedefim Sensin”, “Organize İşler Sazan Sarmalı”, “Bir Aşk 2 Hayat”, “Öldür Beni Sevgilim”, “Yol Arkadaşım 2” ve son akşam çocuklar İçin “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” isimli filmler Gündüz Onat Festival Alanında izleyicilerle ücretsiz olarak buluşacak.

29 Ağustos 2019 tarihinde sona erecek olan Yazlık Sinema Günlerinde önceki akşam, çiğ köfteci Zekeriya Taştan’ın başından geçen çok komik eğlenceli bir hikayenin anlatıldığı, baş rollerde Ata Demirer, Demet Akbağ, Erkan Can, Gonca Vuslateri gibi ünlü oyuncuların yer aldığı “Hedefim Sensin” isimli film saat:21:30 da Festival Alanında gösterime girdi.

Belediye Başkan Yardımcı Fatih Erdem’in de eşi Duygu Erdem ile birlikte izlediği Gündüz Onat Festival Alanında ki yazlık sinema keyfinde, çok sayıda vatandaş,  kahkahalar eşliğinde seyyar sandalyeleri ile çimlerin üzerinde unutulmaz bir gece yaşadı.Seyyar satıcılarında, Gündüz Onat Festival Alanında, satış düzeni alarak, patlamış mısır ve çekirdekten tutun her şeyi sinemaseverlere sunması kapalı sinema salonlarını aratmadı.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.