Baran Mermer ve Granit inşaat sezonuna iddialı girdi…

Baran Mermer ve Granit inşaat sezonuna iddialı girdi…
12.06.2020
A+
A-

Babaeski İlçesi’nde faaliyet gösteren, Baran Mermer ve Granit Atölyesi İş Yerinin Sahibi Mehmet Emin Baran, koronavirüs tedbirleri kapsamında mermercilik ve granit doğal taş sektöründe 20 yıllık deneyimleri ile zengin seçenekler sunarak yeni inşaat sezonuna hazır olduklarını söyledi.

İlçe’nin Gazi Kemal Mahallesi, Sanayi Çarşısı Adnan Kahveci Caddesi No: 28’de faaliyet gösteren Baran Mermer ve Granit Atölyesi, “İlçenin, en iyi mermer ve granit tedarik markası olma yolunda attığı adımlarla, doğal taş çeşitliği, kalifiye personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yapılarınızda kullanacağınız doğal taşlar ile ilgili tüm uygulamalarınız da size profesyonel çözümler sunuyor.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında geçici olarak işlerine ara veren Baran Mermer ve Granit Atölyesi İş Yerinin Sahibi Mehmet Emin Baran, normalleşme süreci çerçevesinde yeniden faaliyete başladı.

Atölyelerinde müşterilerine zengin doğal taş seçenekleri sunan Baran Mermer ve Granit Atölyesi İş Yerinin Sahibi Mehmet Emin Baran, gazetemize yaptığı açıklamada; “Yeni inşaat sezonunun başlaması ile birlikte atölyesinde günümüz şartlarına uygun daha modern ve çağdaş görünümlü mermer ve granit çeşitlerini artırdıklarını ifade etti.

Baran, şöyle devam etti; “Ben Mardin İli Savur İlçesi doğumluyum. Bugüne kadar mermercilik ve granit doğal taş sektöründe gece-gündüz demeden 20 yıl aralıksız bir şekilde çalıştım. Daha sonra, plan program yaparak, Babaeski İlçesinde Sanayi Çarşısından bir dükkân kiraladım ve burada kendi işimi kurdum. İnsan kendi işini severek, yaptığı takdirde başarı her zaman gelir. Ben o inançta bir insanım. Bugüne kadar hiçbir zaman işten korkmadım ve bu düşünce ile her işin üstesinden geldim. Şu an yanımda benim ile birlikte üç işçi arkadaşım çalışmaktadır.

Yeni inşaat sezonunda, diğer esnaf arkadaşlarımız gibi bizde tabiiki bizde iddialıyız. Çünkü bizde yeni inşaat sezonunun başlaması ile birlikte atölyemizde günümüz şartlarına uygun daha modern ve çağdaş görünümlü mermer ve granit çeşitlerimizi artırdık. Tüm müşterilerimizi iş yerimize bir kahve içmeye ve yeni mermer ve granit çeşitlerimizi görmeye bekleriz.” dedi. Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.