Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları Dezenfekte Edildi…

Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları Dezenfekte Edildi…
10.05.2020
A+
A-

Kırklareli Belediyesi, Kırklareli Berberler ve Kuaförler odasına kayıtlı iş yerlerinin dezenfekte işlemlerini tamamladı.

Koronavirüs salgını nedeni ile yaklaşık 2 aydır hizmet veremeyen berberler, kuaförler ve güzellik salonları yayınlanan genelge ile 11 Mayıs Pazartesi günü yeniden faaliyetlerine başlıyorlar.

Bu kapsamda salgın tedbirleri kapsamında Kırklareli Belediyesi’ de 3 ekip ile birlikte Kırklareli’nde hizmet veren Berberler ve Kuaförler odasına bağlı berber, kuaför ve güzellik salonlarını dezenfekte etti.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, odaya bağlı iş yerlerinin dezenfekte edildiğini ve yine berberler, kuaförler ve güzellik salonlarında çalışanların kullanacağı çeşitli ürünlerin yer aldığı hijyen paketi hazırladıklarını söyledi.

Kesimoğlu, ‘’ 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü faaliyete başlayacak olan berberler, kuaförler ve güzellik salonları için hijyen paketlerimizi hazırladık. Bunun yanı sıra oluşturduğumuz 3 ekip ile birlikte berber, kuaför ve güzellik salonlarında Cumartesi günü itibariyle dezenfeksiyon işlemlerine başladık ve tamamladık. Faaliyetine başlayacak olan esnaflarımıza hayırlı işler, bol kazançlar ve sağlıklı günler diliyorum’’ dedi. -Haber: Metin KARAKUŞ/KIRKLARELİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.