Camilerde temizlik seferberliği..

Camilerde temizlik seferberliği..
15.10.2020
A+
A-

Keşan Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçenin tüm camiilerinde başlattığı temizlik seferberliğine devam ediyor.

Profesyonel ekipler tarafından özel yıkama, dezenfeksiyon ekipmanlarıyla gerçekleştirilen temizlik seferberliği kapsamında toplamda 21 camiiden 9’unun temizlik çalışması tamamlandı.

Vatandaşların kurallara uyarak gönül rahatlığı ile ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için temizlik çalışmalarını artırarak devam ettirdiklerini ifade eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu : “Keşan Belediyesi olarak Keşan İlçe Müftülüğümüz işbirliğinde koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen seferberliğine ara vermeden devam ediyor, ilçemizdeki tüm camilerimizi profesyonel ekiplerimizle temizleyip dezenfekte ediyoruz. Ekiplerimiz, temizliğinin yanında; halı, kapı, cam, ahşap, kitaplık ve fayansları dezenfekte ediyor. Vatandaşlarımızın sağlığı bizler için çok önemli. Başlatmış olduğumuz temizlik seferberliğinde bizimle işbirliği içerisinde olan Keşan İlçe Müftülüğümüze çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.