CHP Babaeski maske ve eldiven dağıttı

CHP Babaeski maske ve eldiven dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Örgütü, Vefa Sosyal Destek Grubu Görevlileri’ nin yardımı ile Pazarcı Esnafı ve Çarşı Esnafına toplam 2000 adet maske ve eldiven dağıtımı gerçekleştirdi.

CHP Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu’nun başkanlığında, Kadın Kolları Başkanı Gül Hazer Bingöl, Gençlik Kolları Başkanı Cemre Savaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Aykut Tapar, İnci Balmumcu, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Alev Yayak, Nuray Polat ve Partili Üyeleri tarafından parti binasında hijyenik şartlarla hazırlanan 2000 adet maske ve eldiven, Vefa Sosyal Destek Grubu İlçe Koordinatörü Şafak Memi’ye teslim etti.

Yeni tip koronavirüs salgın hastalığı nedeniyle açıklanan pandemi tedbirleri kapsamında herkes tarafından kullanımı zorun olan maskelerin dağıtımı, Vefa Sosyal Destek Grubu İlçe Koordinatörü Şafak Memi ve ekibi tarafından, kapalı halk pazarında ki pazarcı esnafına ve Adil Onat Caddesi’nde yer alan Çarşı esnafına ve vatandaşlara gerçekleştirildi.

İlçe Başkanı Mutlu, maske ve eldiven dağıtımı sonrası yaptığı açıklamada, “İlçe Örgütümüzce hazırladığımız Maske ve Eldivenleri Vefa Sosyal Destek Gurubu Görevlilerinin yardımıyla pazarcı esnafımıza, çarşı esnafımıza ve halkımıza dağıttık. Yardımlarını esirgemeyen Partililerimize ve Vefa Gurubu Üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Babaeski İlçe Örgütü olarak halkımızın en çok ihtiyaç duyduğu maskelerin dağıtımı önümüzdeki günlerde devam edecektir. CHP varsa herkes için var.” Dedi.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.