CHP Kırklareli Kadın Kollarından, Hersek’e ziyaret

CHP Kırklareli Kadın Kollarından, Hersek’e ziyaret
01.07.2020
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Gül Şengün, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, yeni seçilen İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, tebrik etti ve hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İYİ Parti Kırklareli İl Parti binasında gerçekleşen ziyarette duyduğu memnuniyet belirten Hersek, burada yaptığı açıklamada; “CHP Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Gül Şengün hanımefendi ve yönetim kurulu üyelerini, Kadın Politikaları İl Başkan Yardımcımız ve İl Başkan Yardımcısı görevi alan kadın yöneticilerimizin ve Merkez İlçe Başkanımız Nagihan Alpsoy Özçelik ve Merkez İlçe de görev alan kadın yöneticilerimiz ile birlikte ağırladık.

İlimizde ve Ülkemizde kadınların karşı karşıya kaldığı sorunlardan bahsederken çözümleri konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Güneşin Kadınları Kooperatiflerimizin kuruluş çalışmaları 81 İlimizde devam etiği konusunu dile getirdik. İlimizde, Kadın girişimcilerin, Kadın üreticilerin bir kooperatif çatısı altında nasıl bir araya gelebileceğini konuştuk. Gerekli görüşmelerin ve girişimlerin yapılmasını çözüm yolları aradık. Ben şahsen kendilerine bu nazik ziyaretleri için Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” Dedi.

CHP Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Gül Şengün ise yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz 25 Haziranda 2020 Pazar günü yapılan kongrelerinde bulunamadığımız için İYİ Parti Kırklareli il başkanımız Hilmi Hersek beyi ve ilce Başkanımız Nagihan Hanımı ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı CHP İl Kadın Kolları Başkanı olarak, yönetim kurulumla ile birlikte tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde ayrıca Ülke gündemini değerlendirme fırsatı bulduk. Yeni seçilen İYİ Parti Kırklareli yönetimine göstermiş oldukları bu güzel misafirperverlikten ve güler yüzlü ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür eder, siyasi çalışmalarında başarılar diliyoruz.” Metin KARAKUŞ/KIRKLARELİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.