CHP, Parti Binasında Bayramlaştı…

CHP, Parti Binasında Bayramlaştı…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Örgütü, Kurban Bayramı’na, 2 gün kala Cuma günü düzenlediği programda Partilileri ile bayramlaştı.

Parti Binasında saat: 13.00’te gerçekleşen Bayramlaşma programına, Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Tayfun Okan Çobancık, Kırklareli Milletvekilleri Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Belediye Başkan Vekili Fevzi Şenol, Karahalil Belediye Başkanı Aykut Yakut, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, ADD Babaeski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Şakir Korular, Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Mülayim Güler, Bizim Öğrenci Servisi Kooperatifi Başkanı İsmail Yılmaz, CHP’li İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, eski Belediye Başkanları, Partililer ve CHP Pehlivanköy İlçe Yönetimi katıldı.

Tüm partililerin Kurban Bayramını kutlayan CHP Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, “Bugün burada Kurban Bayramını idrak etmek için toplandık, Sayın Vekillerim Sayın Belediye Başkanım, ben tekrar hepinizin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum, sizlere sağlık ve esenlikler diliyorum. Bugün gün Kurban Bayramını erken kutladık neden derseniz, çünkü Kurban Bayramında, kurban kesimi derken, herkesin geleni gideni çok olduğu için böyle bir karar aldık. Katılımınızdan dolayı herkese tekrar çok teşekkür ediyor, hepinize iyi tekrar bayramlar diliyorum.” dedi.

Daha sonra, sırası ile Karahalil Belediye Başkanı Aykut Yakut, Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Tayfun Okan Çobancık, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekilleri Türabi Kayan ve Vecdi Gündoğdu, partililerin Kurban Bayramı’nı kutlayan birer konuşma yaptılar.

 

Haber: Metin KARAKUŞ/Babaeski

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.