CHP’li heyetten Kılıçdaroğlu’na ziyaret

CHP’li heyetten Kılıçdaroğlu’na ziyaret
03.07.2020
A+
A-

Edirne CHP Milletvekili Okan Gaytancıoğlu beraberinde Beyendik Belediye Başkanı ve CHP Keşan İlçe Başkanı ile birlikte  Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Okan Gaytancıoğlu,CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek ve CHP Belediye Meclis Üyesi Alattin Öztürk ile birlikte  Ankara’da CHP Genel Merkezi’ni ziyaret ederek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü ve 6 aylık İlçe Başkanlığı faaliyet raporunu sundu.

CHP Keşan İlçe Başkanlığı’ndan Ankara ziyareti ile ilgili yazılı bir açıklama yayınlandı.

Açıklama şöyle; “CHP Keşan Örgütünün 6 aylık Faaliyet Raporunu Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcılarımıza ilettik. Önümüzdeki çalışmalar ile ilgili görüş alışveriş verişinde bulunduk. Beyendik Beldemizin gereksinimleriyle ilgili önemli kazanımlar sağladık. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Bülent Kuşoğlu, Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı , Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Fethi Yaşar, İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk, Parti Meclisi Üyesi Candan Yüceer ile görüştük. Ankara Ziyaretimiz boyunca bizlere eşlik eden ve ağırlayan Edirne Milletvekilimiz Okan Gaytancıoğlu’na teşekkür ederiz. Genel-İş Genel Sekreteri Şükret Sevgener’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz”.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.