Çilingirler Caddesi’nde Üstyapı Çalışması tamamlandı

Çilingirler Caddesi’nde Üstyapı Çalışması tamamlandı
17.08.2020
A+
A-

Kentin en işlek ve insan sirkülasyonunun en yoğun olduğu Saraçlar Caddesi’nin ardından Çilingirler Caddesi’nde de üstyapı çalışmaları başladı.

Altyapı çalışmalarını kent merkezinde sürdüren Edirne Belediyesi, pandemiyi fırsata çevirerek kentin en yoğun olduğu Saraçlar Caddesi, Tahmis Meydanı ve Çilingirler Caddesi’nde altyapı çalışmalarını tamamlamıştı. Saraçlar Caddesi’nin ardından Çilingirler Caddesi’nde de üstyapı çalışmaları başladı. Caddede içme suyu şebekeleri komple yenilenirken, abone bağlantıları da tamamladı. Ekipler, caddeyi eski haline getirebilmek için hummalı bir çalışma başlattı.

Edirnelilere gösterdikleri hoşgörü ve sabırdan dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne’de kent genelinde başlatmış olduğumuz altyapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu süreçte esnafımıza, halkımıza zor günler yaşattık. Sevgili Hemşehrilerime gösterdikleri sabır, anlayış ve hoşgörülerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. 2050 yılına kadar altyapı sorunu olmayan bir Edirne için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.