Covid Denetimlerine Devam

Covid Denetimlerine Devam
20.08.2020
A+
A-

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine gönderdiği “Covid- 19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler” konulu genelge kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü, Edirne Belediyesi Trafik Zabıta Ekipleri ve Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası il genelinde denetim gerçekleştirdi.  Denetimlere katılan Edirne Vali Yardımcısı Ali Uysal ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, COVİD-19 tedbirlerine uyan Edirne Halkı’na teşekkür etti.

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine gönderdiği “Covid- 19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler” konulu genelge kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü, Edirne Belediyesi Trafik Zabıta Ekipleri ve Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası kent genelinde denetim gerçekleştirdi.  Denetimlere Edirne Valisi Ali Uysal ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır da eşlik etti.

Ticari taksiler, toplu ulaşım araçları, camiler, lokantalar, restoran, kafe, kahvehaneler gibi birçok toplu yaşam alanı ekipler tarafından denetlendi; esnafın ve vatandaşların maske ve sosyal mesafe kurallarına uyup uymadıkları kontrol edildi. Ayrıca Edirne Belediyesi Trafik Zabıta Ekipleri, ruhsat denetimi de gerçekleştirdi.

Edirne Vali Yardımcısı Ali Uysal ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, Edirneli esnafın ve vatandaşların genel anlamda tedbirleri uyduklarını belirterek, Edirne Halkı’na gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.