Dr. Baznak yaşamını yitirdi

Dr. Baznak yaşamını yitirdi
27.09.2019
A+
A-

Edirne’nin tanınmış Kadın Doğum doktorlarından, SSK Hastanesi eski başhekimlerinden 83 yaşındaki Özcan Baznak vefat etti. Baznak, yarın Eski Cami’de öğle namazındın ardından düzenlenecek cenaze töreninden sonra son yolculuğuna uğurlanacak.

SSK Hastanesi’nin uzun yıllar başhekimliğini yapan ve buradan emekli olmasının ardından özel hastanelerde meslek yaşamını sürdüren Özcan Baznak, önceki gün hayata gözlerini yumdu. Baznak’ın vefat haberi ailesi ve sevenleri arasında derin üzüntüye neden oldu. Baznak yarın Eski Camii’de öğle namazı sonrası düzenlenecek cenaze namazından sonra son yolculuğuna uğurlanacak.

ÖZCAN BAZNAK KİMDİR?

Özcan Baznak, çok uzun yıllar Edirne SSK Hastanesi’nde başhekimlik yaptı. Buradan emekli olan Baznak, bir süre Özel Edirne Hayat Hastanesi ve Özel Trakya Hastanesi’nde çalıştı. Bir dönem Belediye Meclis Üyeliği yapan Baznak, Edirne ve civar illerinde bir çok çocuğun doğumunu gerçekleştirdi.Edirne Postası Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.