Edrin BOUTIQUE Otel Açıldı

Edrin BOUTIQUE  Otel Açıldı
30.10.2019
A+
A-

Edirne’li iş insanlarından Ahmet Gürbüz yatırımlarına bir yenisi daha ekledi.  Edirne’de müteahhitlik ve eğitim sektöründe önemli hizmetler veren İşinsanı Ahmet Gürbüz Önce Kahve Kültürü, ardından Edrin Otel’i açarak ilimiz ekonomisinde önemli katma değerler sağladı.  Yurt dışından yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği  oteller arasında yerini  alan Edrin otel’in ardından işadamı Gürbüz yeni bir yatırıma daha imza atarak geçtiğimiz Cuma günü EDRİN BOUTIQUE OTEL’i de hizmete soktu.Edirne’nin merkezinde tarihi mekanlara yürüyüş mesafesinde olan EDRİN OTEL ve EDRİN BOUTIQUE OTEL yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

edf

Geçtiğimiz Cuma günü hizmete giren EDRİN BOUTIQUE Otel’in mimari tasarımı ve konsepti göz kamaştırmaya devam ediyor.  Talatpaşa caddesi üzerinde karşılıklı hizmet veren iki otelin de otoparkının olması ve kolay ulaşılabilir olması kenti ziyaret eden Yerli ve yabancı turistlerin ilk konaklama yeri olmaya devam ediyor.Geçtiğimiz hafta sessiz sedasız hizmet vermeye başlayan  Edrin Butik Otel’e kısa zaman içinde rezervasyon yapan müşteri sayısında büyük bir artış olduğu da dikkat çeken en önemli nokta oldu.”Edirne’ye Hizmet etmek bizim için büyük bir onur ve mutluluktur”

bty

Konu hakkında gazetemize açıklama yapan İş adamı Ahmet Gürbüz; “Edirne’de senelerdir önemli hizmetler verdik. Serhad kenti Edirne’mize sahip çıkmak, ilimizi tarihi mekanlarını ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerin rahat ve huzurlu bir ortamda konaklamalarını sağlamak için ilk olarak geçtiğimiz yıllarda EDRİN OTEL’i açtık. Gelen talepler çok iyi yönde oldu. Her geçen gün ilgi büyük oldu. Bu konuda bir yenilik daha yaparak, Hemen EDRİN OTEL’in karşısında EDRİN BOUTIQUE OTEL’i açtık. Bildiğiniz gibi uzun yıllar Edirne’de müteahhitlik ve Eğitim sektöründe önemli yatırımlar yapmanın onurunu ve gururunu yaşadık. Bundan sonra da Turizm şehri olan ilimizin tarihi değerlerini ziyarete gelen Yerli ve yabancı turistlere evlerindeymişler hissini ve rahatlığını yaşatmak için hizmet etmeye devam edeceğiz.”dedi. 

Edrin BOUTIQUE Otel hakkında bilgi veren Hotel Müdürü Mustafa  AYGÜN; “Edrin butiquie otel Comfort room, Deluxe room ve Presidential suite room seçenekleri ile konaklama yapacak olan tüm misafirlerin isteklerini karşılamaktadır. Comfort room 35 metrekare içerisinde misafirlerin talebi üzerine isterse iki ayrı tek kişilik yatak veya bir büyük double yatak olacak şekilde düzenlenebilir misafirlere ait özel duş lavabo 151 ekran televizyon açılıp yatak olabilecek tek kişilik koltuk bulunmaktadır odada 3 kişi rahatça konaklayabilir.

Deluxe room 45 metrekare olup içerisinde bir büyük double yatak çift kişilik yatak olabilecek koltuk bulunmaktadır istenildiği takdirde içeriye açılabilir yatak konulabilir odada 5 kişi rahat bir şekilde konaklama yapabilir odanın içerisinde 151 ekran televizyon ve odaya özel duş lavabo bulun maktadır.

Presidential Suit 75 metrekare olur ayrı oturma alanı ve odanın içerisinde Edirne manzarasına karşı iki kişilik jakuzi bulunmaktadır odada 151 ekran Televizyon çift kişilik büyük boy yatak duş ve lavabo bulunmaktadır. Her odada misafirlerimize özel Mini Bar ikramlık çay kahve bulunmaktadır 7/24 kesintisiz internet kesintisiz sıcak su ve oda servisi bulunmaktadır. Otelimizde 100 kişilik konferans salonu ve toplantı salonu bulunmaktadır. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.