Esnaftan Mehmetçiğe destek

Esnaftan Mehmetçiğe destek
11.10.2019
A+
A-

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek ve bölgeye barış getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla Tarihi Ali Paşa Çarşısı Esnafı tarafından çarşının orta kapısına “Kalbimiz ve Dualarımız Kahraman Mehmetçiklerimizle…” yazılı pankart asıldı.

Suriye’de başlayan Barış Pınarı Harekâtı’na Tarihi Ali Paşa Çarşısı tarafından çarşının orta kapısının Saraçlar Caddesi bölümüne destek pankartı asıldı. Türk askerinin Suriye’de terör örgütlerini sınırdan temizlemek için başlattığı operasyon için Türkiye’nin dört bir yandan destek mesajları yağmaya devam ediyor.

 Dualarının Türk Askeri ile birlikte olduğunu kaydeden Tarihi Ali Paşa Çarşısı Dernek Başkanı Yılmaz Sanış, “Gün birlik günüdür. Şu an da ticaret ikinci planda Allah hepsinin yardımcısı olsun ayaklarına taş değmesin”dedi.

Sanış “ Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlatmış olduğu Barış Pınar Harekat ’ına bizde Alipaşa Çarşısı esnafları olarak buradan kalbimiz ve dualarımızla destek veriyoruz. İlk önce bu harekatta şehit olmuş olanlara Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Şuan da ticareti bir kenara bıraktık tüm kalbimizle tüm dualarımızla bedenen orada olmasak da ruhumuzla ve dualarımızla kalbimizle oradayız. Gün birlik günüdür. Şuan da ticaret ikinci planda Allah hepsinin yardımcısı olsun ayaklarına taş değmesin diyoruz. Alipaşa çarşısı esnafları olarak Türkiye’nin en ucundan Serhat şehrinden orada görev yapan tüm Mehmetçiklere Edirne’den selam olsun” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.