Feriha Butik, 2.Şubesi’ni Açtı…

Babaeski İlçesi’nde, büyük beden hazır giyim üzerine ilk işyeri olma özelliğini taşıyan Feriha Butik, gelen talepler üzerine diğer alt bedenlerinde yer aldığı ikinci Şubesini düzenlenen törenle hizmete açtı.

İlçenin Fatih Caddesi, Adil Onat Caddesi, Belediye Sarayı İş Hanı girişinde yer alan iş yerinin açılışına, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadriye Tokat, Belediye Yazı İşleri Müdürü Basri Güleç, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Türkay Topal, Ziraat Odası Başkan Vekili Ercan Göç, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Âdem Eken, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Nusret Can ile Yücel Yayak, Banka Müdürleri, Çavuşköy Muhtarı Mehmet Genç, sanayi ve çarşı esnafı katıldı.

Yeni iş yerinin açılış kurdelesini, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadriye Tokat, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Türkay Topal, Ziraat Odası Başkan Vekili Ercan Göç, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Vekili Âdem Eken ve Feriha Butik’in Sahibi Feriha Akgün birlikte kestiler.

Belediye Başkanı Hacı, açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Büyük Beden de oldukça iddialı olan Feriha Butik, İlçemizde diğer bedenlerin de yer aldığı ikinci Şubesini açtı, hayırlısı olsun. Biz İlçemizde işletmelerin açılmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Hem Babaeski ekonomisini canlandırıyorlar, netice itibari ile burada birkaç kişi çalışıp, evine ekmek götürecektir, o anlamda da istihdam sağlıyorlar. Daha önceleri fazla değil 3-4 yıl evvel buraları hiç kullanılmayan alanlardı. Bu arka yolu yani Adil Onat Caddesini trafiğe kapalı yol olarak, yeniden değerlendirdiğimizde şu alan Babaeski’nin en değerli alanı haline geldi. Böyle alanlar yaratmaya inşallah ben ve beden sonraki belediye başkanları devam ederler. Hayırlı olması dileği ile hep beraber açalım.”

Açılıştan sonra yeni iş yerini gezen Başkan Hacı, “bayanlarımız çok şanslı, yeni sezonun moda trendlerini kapsayan çok zengin çeşit var” dedi. Feriha Butik’in Sahibi Feriha Akgün, açılıştan sonra davetlilere meyve suyu, kuru yemiş ve pasta ikram etti.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.