Golcü Hakkı Çelebi, nikâhlandı…

 

Yeşil sahaların usta golcüsü Hakkı Çelebi, kalbini kaptırdığı İngilizce Öğretmeni Ezgi Tezgören ile hayatını birleştirerek, bekârlığa veda etti.

Hakkı Çelebi ve Ezgi Tezgören çiftinin, Alpullu Belediye Meclisi Salonu’nda gerçekleşen nikâh törenine, sadece aile dostları ve çok yakın arkadaşları katıldı.

Alpullu Belediye Başkanı Erhan Ceylan’ın kıydığı nikâh töreninde, Hakkı Çelebi ve Ezgi Tezgören çiftinin, şahitliklerini ise çocukluk arkadaşları Fatih Ağdaş ve Gümrah Bayraktar yaptılar.

Belediye Başkanı Erhan Ceylan, nikâh töreninden sonra, her ikisinin de karşılıklı anlayış,  sevgi ve saygı çerçevesinde evde sözünün birlikte geçmesi dileği ile uluslar arası evlenme cüzdanını Hakkı Çelebi ve Ezgi Tezgören’e ayni anda vererek, mutluluklar diledi.

Geçtiğimiz 2018-2019 futbol sezonunda Edirne Bölgesi futbol takımlarından, Keşan İdman Yurduspor’u, attığı 9 gol ile ligde şampiyon yapan ünlü golcü Hakkı Çelebi’nin, bu güne kadar oynadığı takımlar sırası ile şöyle oluştu; Babaeskispor, Alpullu Şekerspor, Sakarya Tüvasaş Demirspor, Ankara Jandarma Gücüspor, Keşanspor, Yeni Çanspor, Alibeyköyspor, Zeytinburnu, Anafartalarspor, 18K.Kurtuluşspor, Kırklareli Yıldırımspor, Nadırlı Gençlikspor, İpsalaspor ve Karamusul Ergenespor.

-Haber: Metin KARAKUŞ/Babaeski

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.