Hamitabatspor’da, “Berber” Dönemi…

Hamitabatspor’da, “Berber” Dönemi…

Kırklareli 1.Amatör Küme Ligi ekiplerinden Lüleburgaz Hamitabat spor ile yeni futbol sezonunda el sıkışan tecrübeli Antrenör Hasan Berber, sözleşmeyi imzalar imzalamaz çalışmalara hemen başladı.

Lüleburgaz İlçesine bağlı Hamitabat Köyü’nde gerçekleştirdiği ilk antrenmana, Hamitabatspor Kulüp Başkanı Ozan Karayel, Hamitabat Köyü Muhtarı Rüştü Tuncer, Kooperatif Başkanı Yılmaz Memi ile Yönetim Kurulu Üyesi Mert Arabacıoğlu katıldı. Hamitabatspor Takımı Antrenörü Hasan Berber, yaptığı açıklamada, kulübün 2019-2020 futbol sezonu hazırlıklarının ilk çalışmasına bugün başladığını söyledi.

Futbolcuların yeni sezona en iyi şekilde hazırlanacağını ifade eden Berber, yeni sezon hedeflerinin Ligde kalıcı olmak ve alt yapıyı oluşturarak, buradan oyuncu yetiştirmek ve alt yapı grubundan bir takım ile lige katılmak olacaktır.Kulüp hedefleri doğrultusunda çalışmaların hiç ara vermeden devam edeceğini anlatan Berber, “Bu yıl yönetim ve teknik heyet olarak, gerçekten çok güzel bir takım kurduk. Tabii burada bana takım Kaptanım İlker Can en büyük yardımcım olacaktır. Bu takımdaki bütün oyuncu grubunun Köyün içindeki çocuklardan oluşması benim için bu artı avantaj olarak görüyor ve en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ayrıca, yeni futbol sezonunda tüm takımlara kazasız belasız bir sezon geçirmelerini diliyorum” şeklinde konuştu.

 

-Haber: Metin KARAKUŞ

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.