Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı’ndan T.Ü.’ne ziyaret…

Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı’ndan T.Ü.’ne ziyaret…
16.10.2020
A+
A-

Edirne Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı, Edirne Fatih Eğitim Kültür ve Sanat Gençlik Kulübü Derneği, Edirne Şehbal Eğitim ve Gençlik Kulübü Derneği üyeleri ile bu derneklerin onursal başkanı Ahmet Doğan, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Ziyarette Trakya Üniversitesi Genel Sekreteri ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cevdet Kılıç da hazır bulundu.

Geçtiğimiz dört yıl içerisinde başarılı çalışmalarla Edirne’ye büyük katkılar sunan, Ülkemizin farklı noktalarından gelen öğrencilerin yanı sıra başta Balkanlar olmak üzere ata yadigârı topraklardan gelen öğrencileri bağrına basan Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na yeni dönemde de başarılar dileyen Ahmet Doğan, Edirne’nin ve şehrimizin gelişiminde önemli bir rol oynayan Trakya Üniversitesini her platformda desteklediklerini ifade etti.

Vakıf ve derneklerin geçmişimizde olduğu gibi günümüzde de içtimai hayatımızın tüm noktalarına dokunan önemli kurumlar olduğunu vurgulayan Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu; Edirne Hasan Sezai Teknik İlim ve İrfan Vakfı ile diğer vakıf ve dernekleri, gönül ve iş birliği ile şehrimize dokunacak projelerde destekleyeceklerini ifade etti.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.