Hilmi Kahraman Ülkücülerle beraber…

Hilmi Kahraman Ülkücülerle beraber…
21.01.2020
A+
A-

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Babaeski Ülkü Ocakları Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ülkü Ocakları Binasında gerçekleşen ziyarette, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman ve beraberindekileri, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Babaeski İlçe Başkanı Emre Vural, Başkan Vekili Münir Küçük, Başkan Yardımcısı Ali Osman Altay, Başkan Yardımcısı Sait Güroğlu, Başkan Yardımcısı Hakan Arıcı, İlçe Sekreteri Fedakâr Yıldırım, Muhasip Hikmet Aydoğan ve Partili Üyeler karşıladı.

Karşılıklı sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, MHP Babaeski İlçe Başkan olarak atanan Emre Vural’ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek, siyasi çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Milliyetçi Hareket Partisi Babaeski İlçe Başkanı Emre Vural’da, İlçe Merkezi ve Belde Teşkilatlarında Partinin ve Ülkü Ocaklarının çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’a bilgi verdi.

Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.