İba’dan destek

İba’dan destek
18.02.2020
A+
A-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, el sanatları merkezlerine ve meslek edindirme kurslarına desteklerinin devam edeceğini söyledi.

 AK Parti heyeti, Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Yıldırım ve Umurbey-Menzılahır Sosyal Hizmet Merkezindeki Meslek Edindirme kurslarını ziyaret etti ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, yönetim kurulu ve İl Genel Meclis üyeleri, İkiz Evler Geleneksel El Sanatları Merkezi’ni ziyaret ederek kursiyerlerin çalışmalarını inceleyip bilgi aldı.

Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Yıldırım Sosyal Hizmet Merkezindeki Meslek Edindirme kurslarını da ziyaret eden İba, “organik bebekleri” üreten kursiyerlerle bir araya geldi. İba, sonrasında Edirne’de Elazığ’a düzenlenen yardım kampanyasında gönüllü olarak görev alan geçmiş dönem AK Parti Mahalle Başkanı Cemal Hazar’a ziyarette bulunarak teşekkür etti.

Havsa Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni ziyaret eden Başkan İba ve yönetim kurulu üyelerine Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan’da eşlik etti. Başkan İba, kadınlara iş yaşamlarında başarılar diledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.