İba’dan esnaf ziyareti

İba’dan esnaf ziyareti
01.06.2020
A+
A-

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, pandemi sürecinde vatandaşlar için hizmetini devam ettiren restoranları ve 1 Haziran itibariyle dükkânlarını açmış olan esnafları ziyaret ederek bol kazançlar diledi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz” demesinin ardından pandemi sürecinde kentte hizmetini sürdüren esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.Normalleşme süreci kapsamında yapmış olduğu ziyaretlerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Başkan İba, esnafların sıkıntılarını dinliyor ve görüş alışverişinde bulunuyor.

Kent merkezinde maske takıp ve sosyal mesafeyi koruyarak dolaşan Başkan İba ve yönetim kurulu üyeleri, Köfteci Osman, Miss Döner, Ayçiçeği Restoran, Bağbekleyen Kebap, Tostçu Şevket, By Tolga ve Araz Kebap işletmecilerine ziyarette bulundu.

Koronavirüs salgını boyunca vatandaşlara hizmet için açık kalmalarının zor bir süreç olduğunu dile getiren İba, “Güçlü sağlık altyapımız ve doğru atılan adımlar sayesinde Türkiye’yi etkileyen Koronavirüs salgınını büyük ölçüde kontrol altına alınarak, normalleşme takvimine 1 Haziran itibariyle başladık. Normalleşme dönemi öncesinde de vatandaşlarımıza hizmet noktasında açık kalan işletmelerimize teşekkür ederiz.  Koronavirüs salgınına karşı elde ettiğimiz bu başarının devam etmesi için tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. Kurallara uyarak yaşamımızı devam ettireceğiz.” Şeklinde konuştu.Başkan İba, 2,5 ay sonra işyerlerini açan esnafı ilk gününde ziyaret ettiKoronavirüs salgını nedeniyle 2,5 ay sonra işyerlerini açan esnafa ilk ziyaret Başkan İba’dan geldi. İba zor ve sıkıntılı günleri hep birlikte, dayanışma içerinde aşacağız mesajı verdi.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, kısıtlamaların hafifletilmesiyle birlikte işyerlerini açan esnafı ilk gün ziyaret edip, hayırlı işler dileğinde bulundu.

Başkan İba, pandemi sürecinin en büyük sıkıntısını çekenlerden birinin de esnaflar olduğunu belirterek, “Yaklaşık 2,5 ay aradan sonra özellikle lokanta, kafe gibi iş yerlerinin açılmasıyla normalleşme sürecine girdik. Hizmet vermeye başlayan işletmelere ziyarette bulunarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulunduk” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.