İşte Yeni Ak Parti Yönetimi…

İşte Yeni Ak Parti Yönetimi…
27.12.2019
A+
A-

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Edirne İl Başkanı olarak atadığı Belgin İba yeni Yönetim kurulunu basına açıkladı. Açıklamaya Edirne Milletvekili Fatma Aksal’da  iştirak etti.Yeni Yönetim Kurulunda Edirne’nin  yakından tanıdığı isimlerinde yer aldığı görüldü.

Ak Parti İl Başkanı Belgin İba yaptığı açıklamada, “Ak Parti Ailemizin Kıymetli Dostları, Sevgili Yol Arkadaşlarım ve Basınımızın Değerli Emekçileri Basın Toplantımıza Hoş Geldiniz,Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir ve teveccühleri ile Edirne’mizde hizmet nöbetini devraldığımız günden itibaren “Birliktelik birinci önceliğimiz” anlayışı ile çalışmalarımıza başladık.

2023 Siyasi vizyonumuza uygun bir yönetim oluşturabilmek adına hassasiyetle ve büyük bir heyecanla sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri, teşkilatımızın değerli mensupları ve kurucularımız ile değerlendirmelerde bulunduk”dedi.

TANIDIK İSİMLERE AĞIRLIK VERİLMİŞ

Ak Parti İl Başkanı Belgin İba yönetim Kururlunu tek tek açıkladı. Açıklanan isimlere bakıldığında Edirne’nin  yakından tanıdığı isimlerin olması dikkat çekti.İl Başkanı İba, “Kutlu davamızı, Sultanlar şehri Edirne’mizde yüceltecek, birlikte hizmet edeceğimiz yol arkadaşlarımızı yani Ak Parti Edirne il yönetimimizi hassasiyetle ve titizlikle belirledik.Hizmet nöbetini devralacak dava arkadaşlarımızı siz değerli basın mensuplarımızla paylaşmadan önce bugüne kadar görev almış geçmiş dönem yöneticilerimize emeklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.Partimizin bugünlere gelmesi için bu davaya gönül verenlerin emeklerinin üzerine yeni çalışmalarla yeni hizmetler eklemek adına oluşturduğumuz ekibimizi açıklıyorum.

İŞTE YENİ EKİP

1. ADEM AYAZ

2. AHMET OSMANLI

3. ALİ KOBAK

4. AYDOĞAN AKINCI

5. BELGİN İBA

6. CANDEMİR ÇEKİÇ

7. EMEL ÖZGER

8. ENGİN BAHŞI

9. ERDİ ERTEK

10. EZGİ YETKİNER

11. FAHRİYE GÜNCEL HİNTOĞLU

12. FATMA ÇELİK

13. FAZIL ZEKİ AĞFAL

14. GÖKHAN BALTA

15. HALİL GÜMÜŞ

16. HİLMİ SEZAİ IRMAK

17. HÜRYAN HATİKLER

18. HÜSEYİN YILDIRIM

19. MURAT BÜYÜKGÖZE

20. MUSTAFA ÇINARKÖK

21. MUSTAFA MERCAN

22. MUSTAFA OKUR

23. MÜMİNE KONUK

24. OKTAY TOPALOVA

25. RASİM ÖZGÜN

26. RAUF TOLGA ŞENBAŞ

27. SERKAN YÖRÜK

28. SEVDA NUR KURBAN

29. UMUT ERSEN AYAYDIN

30. YILDIZ YEŞİLKURT

YEDEK YÖNETİM KURULU LİSTEMİZ

1. YILMAZ SANIŞ

2. MEVHİBE ERSÖZ

3. OKTAY UZUN

4. İNCİ ÜRPEK

5. SITKI ÖZKAYALAR

6. MERYEM BİLGİ

7. FAHRİ ÜZÜN

8. MURAT SUSAMİŞLEYEN

9. KERİM ÇELİK

10. ÇİĞDEM YEŞİLOĞLU

11. HASAN CAN DUVAN

12. SERAP YAY KAYAKIRAN

13. UĞURCAN IRMAK

14. NAZAN DOĞAN MURANLI

15. MEHMET AVCU

GÖNÜLLER YAPMAYA GELDİK

İl Başkanı İba isimleri açıklayıp herkesin kendisini tanıtmasının ardından,konuşmasına Yunus Emre’nin dizeleri ile devam etti.İba, “Yunus Emre’nin dediği gibi: “Hakk’ı gerçek sevenlere, Cümle âlem kardeş gelir” Birlik ve beraberlik ile bu şehri en güzel yerlere taşıyacağız. 2023 Siyasi vizyonumuzda da yer aldığı gibi gerçekçi, kucaklayıcı, ilkeli bir şekilde AK Parti’ye yakışır bir siyaset yapacağız.AK Parti yalnızca bir siyasi parti değildir, büyük bir davanın adıdır. Birlik ve beraberlikle, AK Parti’nin siyasi vizyonuna bağlı kalarak Edirne’de güzel işler yapacağız.Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “kibir abidesinden dava adamı” olmaz düsturuyla kibirden uzak, gönüller yaparak AK Parti düşüncesini yükselteceğiz. Bu ülke için, bayrağımız için, vatanımız için, kentimiz için çalışan herkesle el ele gönül gönüle bu yolda yürüyeceğiz. Gönüller yapmaya geldik, gönüllere girerek şehrimizi hak ettiği yere taşıyacağız. Yönetim binlerce kahramanın simgesidir, biz biliyoruz ki asıl kahramanlar bu partiye gönül verenler, karşılık beklemeden gece gündüz emek verenlerdir. Yönetimimiz tekrar hayırlara vesile olsun.

Yeni yönetim kurulumuz ile ilk toplantımızı gerçekleştirmek için basın toplantımızı burada sonlandırıp, Hepinize katılımınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum”dedi.Daha sonra Yönetim Kurulunda yar alan isimler toplu halde bir araya gelerek basına poz verdiler.

İl Başkanı Belgin İba,ardından yönetime alıkları kadınlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.