İYİ Parti İl Başkanı Hersek, Mazbatasını aldı…

İYİ Parti İl Başkanı Hersek, Mazbatasını aldı…
25.06.2020
A+
A-

İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı seçilen Hilmi Hersek, Kırklareli Adliye Sarayına giderek, mazbatasını teslim aldı.

Kırklareli, Paşa Cafe’de, 21 Haziran Pazar günü gerçekleşen İYİ Parti il kongresinde tek liste ile girdiği seçimde il başkanı olan Hilmi Hersek,  Kırklareli Adliye Sarayı’nda İl Seçim Kurulu Müdürü Hatice Demirtaş Kale’den mazbatasını törenle teslim aldı.

İl Başkanı Hilmi Hersek’in mazbata teslim törenine ilçe başkanları, il yöneticileri ve çok sayıda partili üye eşlik etti.

Hersek, burada yaptığı açıklamada şunları söyledi. “21.06.2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz İYİ Parti Kırklareli İl Başkanlığı 2. Olağan Kongremizde, delegelerimizin teveccühü ile yeniden İl Başkanlığına seçilerek, İl Seçim kurulundan, yönetim kurulu üyesi olan arkadaşlarımla birlikte mazbatamızı teslim aldık. Bu kutlu görevi şahsıma layık görerek onurlandıran delegelerimize ve bütün teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. Dün olduğu gibi bu gün de aynı heyecan, inanç ve özveri ile kentimizin ve teşkilatımızın hizmetinde olacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Cumhurbaşkanlığında ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyacağız.”

İl Başkanı Hilmi Hersek ve Yönetim Kurulu Üyeleri daha sonra toplu olarak, Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na giderek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. Haber: Metin KARAKUŞ/Kırklareli

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.