İyi Parti üye seferberliği başlattı 600. üyeye çeyrek altın

İyi Parti üye seferberliği başlattı 600. üyeye çeyrek altın
07.09.2020
A+
A-

İYİ Parti Kırklareli İl Teşkilatı, Kırklareli İstasyon Caddesi’nde Üye Kaydı Kampanyası başlattı.İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek, İstasyon Caddesinde kurdukları Stantta, yeni Üye kayıtları yaptıklarını belirtti.

İl Başkanı Hersek, burada yaptığı açıklamada; “İyi Parti’de siyaset yapma amacımız ülkemiz adına yanlış olduğunu düşündüğümüz  birtakım şeyleri değiştirerek, Türk Milleti’nin kazanımlarını arttırıp layık olduğu yerlerde bir yaşam sürmesi için herkesin çabalamasını sağlamaktır.

Bunu başarmanın yolu da ÎYÎ Parti ailemizi genişletmekten geçtiğini çok iyi biliyoruz. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener hanımefendinin de dediği gibi, Ezan-ı Muhammedi ile İstiklal Marşı ile Türk Bayrağı ile Atatürk ile problemi olmayan herkesi ÎYÎ Parti’ye davet ediyoruz.  Davamızın kırmızıçizgilerini bellidir. Burada önemli olan Partimizin üyesi olup rozetini taktıktan sonra birlikte yol yürüdüğümüz arkadaşlarımız arasında parti aidiyetini oluşturmaktır. “Ben İYİ partiliyim” sözünü gururla söyletebilmektir.” Dedi.

600’ÜNCÜ ÜYE’YE ÇEYREK ALTIN…

İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek, Babaeski İlçesi’nde yapılan Üye kayıtlarında 600’üncü Üye olan ev hanımı Nurhan Çelikkan’a, çeyrek altın hediye etti.

İYİ Parti Babaeski İlçe Başkanı Ayhan Akcan, “İlçede 600’üncü Üye kaydına ulaştıklarını belirterek, şunları söyledi. “23 Şubat 2020 tarihinde 2.Olağan Kongremizden sonra hızlı bir şekilde Yönetim Kurulumuzu oluşturduk. Göreve başladıktan sonra Üye Kampanyası başlattık fakat kısa süre sonra Covid-19 pandemi süreci ile yasaklar başladı. Biz yasaklara uyarak, İlçe Merkezi, Belde ve Köylerde Üye kaydetmeye devam ettik. Haziran-2020 tarihinde 350 Üye sayısından 450 üye sayısına ulaştığımızda Yönetim Kurulu toplantımızda İl Başkanımız Sayın Hilmi Hersek bey’de vardı. Kendisine “500’üncü Üyemize altın hediye etmeyi düşünüyoruz” dedik.

Kendisi bize “öyle yapmayalım, 600’üncü üye’ de İl Başkanı olarak, “ben altın takayım” dedi. Bugün hayırlısı ile Babaeski Dindoğru Mahallemizden ev hanımı Nurhan Çelikkan Hanım efendiye, Babaeski İlçe binamızda, İl Başkanımız Sayın Hilmi Hersek ve tesadüfen misafir olarak İlçemizde bulunan çok değerli İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyemiz Tufan Babar ve İstanbul – Bayrampaşa Belediye Meclis Üyemiz Ömer Faruk Parmak, beyefendiler ile birlikte 600’üncü Üyemize hediyesini takdim ettik” dedi. Haber: Metin KARAKUŞ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.