Kamil Çavuk, Yoğun Bakımdan Çıkamadı…

25.06.2019
A+
A-

Babaeski’de Yerel Günlük Yayın yapan SÖZ Gazetesi’nin önceki Yazı İşleri Müdürü Ayçin Çavuk Candan’ın babası Kamil Çavuk, 72 yaşında hayatını kaybetti.

Bir süre önce beyinde pıhtı atması sonucu Kırklareli Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’nde ameliyat olan Kamil Çavuk, daha sonra tedavisi Babaeski Devlet Hastanesi “Palyatif Bakım Ünitesi” yoğun bakım ünitesinde devam etti.

Yaklaşık iki ay eşi ve kızlarının bir gün bile yanından ayrılmadığı Babaeski Devlet Hastanesi “Palyatif Bakım Ünitesi” yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veren Kamil Çavuk, durumunun ağırlaşması üzerine Çorlu İlçesi’nde özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesine sev edildi.

Burada yaklaşık 20 gün tedavi gören Kamil Çavuk, doktorların tüm müdahalesine rağmen önceki gün 72 yaşında hayatını kaybetti.

Kamil Çavuk, İstanbul-Taşkızak Gemi Tersanesi’nden 1996 yılında emekli olduktan sonra, ailesi ile birlikte Babaeski İlçesi’ne yerleşmişti.

Çevresinde sakin kişiliği ile bilinen ve sevilen sayılan bir kişi olan Kamil Çavuk, Ayşe Leylek Çavuk ile evli olup, iki kız babası, bir torun sahibiydi.

Merhum Kamil Çavuk’un cenazesi, Cedid Ali Paşa Camiinde, öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından eski mezarlıkta gözyaşları arasında defnedildi.

 Haber- foto Metin KARAKUŞ/Babaeski

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.