Karaca Home, 3.mağazası’nı Babaeski de açtı…

Karaca Home, 3.mağazası’nı Babaeski de açtı…

Türkiye’nin marka değerli en yüksek firmalarından biri olan “Karaca Home”, Dağ FRC Frank Trading Mağazası, Lüleburgaz ve Çerkezköy’den sonra Babaeski’de Şube açarak hizmet vermeye başladı. 

İlçenin Hacı Hasan Mahallesi, Fatih Caddesi, Hafize Ali Önen Sitesi A/Blok No: 56’da, yaklaşık 350 m2 kapalı alan içinde hizmet vermeye başlayan Karaca Home, Dağ FRC Frank Trading Mağazası’nda 5 personel istihdam sağlayacak.

Karaca Home, Dağ FRC Frank Trading Babaeski Mağaza Sorumlusu Abdullah Dağ, yaptığı açıklamada; “Babaeski İlçesi’nde Dağ ailesi olarak, şuan Türkiye’nin marka değeri en yüksek rakipsiz firması olmanın sorumluluğu ile müşterilerimize aile sıcaklığında güler yüzle hizmet vermekteyiz. Türkiye genelinde Karaca FRC Mağazaları olarak satış ve sonrası hizmet ve memnuniyet derecesi olarak birinci sıradayız. Bu gurur hepimizin, bölge halkına bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Tabii Karaca’nın hikâyesi, 1973’te bir babanın oğullarıyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı.  Karaca, bu hikâyeyi herkese anlatmak için yola çıktı. Anlattıkça, sofrasındaki tabaklar çoğaldı. Hikâyeyi dinleyenler de kendi sofrasına bir tabak ekledi. Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikâyesi bir aileden, başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikâyesini anlatmaya devam ediyor. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Karaca, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.”dedi.

Karaca Home, Dağ FRC Frank Trading Babaeski Mağazasında, zücaciye, elektrikli mutfak ürünleri, ev tekstil ürünlerinde ve çeyiz paketlerinde yeni yıl üzeri kampanyalı fırsatların başladığını belirten, Abdullah Dağ, “Mağazamızda, elden taksit imkânlarımızın yanı sıra, Emekli-Sen Babaeski Şubesi Üyeleri için de % 10 indirim paketi anlaşmamız bulunmaktadır.” Dedi. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.