Kasım Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

Kasım Ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi
07.11.2019
A+
A-

Keşan Belediye Meclisinin Kasım Ayı Toplantısı 7 Kasım 2019 Perşembe günü gerçekleştirildi.Mecliste yapılan yoklamada Meclis Üyesi Mehmet Selim Aras ve Hakan Gürel mazeretleri nedeniyle meclis tarafından izinli sayıldı.

Gündeme geçilmeden önce Keşan Belediye Meclis Üyesi Alattin Öztürk tarafından Artı Çarşı esnafından ve Barış Parkı civarında yapılacak düzenlemeden belediyenin destek istemesi ile ilgili soru önergesi ile Müslim Çekiç’in daha önceki dönem meclisince alınan cenaze aracı için km. başına 1.15 TL cenaze sahiplerine yansıtılması ile ilgili alınan kararın iptali yönündeki talep ile 2 adet imar ile ilgili gündem dışı madde gündeme alındı.

Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda saat 15.00’de başlayan mecliste gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.Maddelerin sona ermesinden sonra gündem dışı olarak gündeme alınan imar ile ilgili madde meclis tarafından oy çokluğu ile İmar Komisyonu’na havale edildi.

Müslim Çekiç’in önergesi de oybirliği ile kabul edilerek cenaze hizmetlerinde daha önceki meclisin aldığı karar gereği kilometre alınan 1.15 TL bedel alınması kararı oybirliği ile iptal edildi.Bu maddelerin görüşülmesinden sonra Kasım ayı meclis toplantısı sona erdi.Kasım ayı 2.Oturumu 26 Kasım 2019 Salı günü saat 15.00’te yapılacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.