Keşan Belediye Bandosu ilk sınavında göz doldurdu

Keşan Belediye Bandosu ilk sınavında göz doldurdu
30.08.2019
A+
A-

Yenilenen, güçlenen ve aynı zamanda gençleşen Keşan Belediye Bandosu, Keşan’daki ilk sınavı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerindeki performansı ile göz doldurdu, izleyenlerden tam not aldı.

Yaptığı provalar ile 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine büyük bir titizlik ve geniş bir repertuarla Nusret Sute Şefliği’nde hazırlanan Keşan Belediye Bandosu, törenleri izlemeye gelen protokol üyeleri ile vatandaşların beğenisini kazandı.

Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Garnizon Komutanı Albay Öztürk Mustafa Yılmaz ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, kutlama töreni sonrası bandonun yanına giderek tüm ekibi tebrik etti.

Burada konuşan Başkan Helvacıoğlu, “Keşan Belediye Bandomuz ilk sınavını bugün başarıyla verdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu bize en iyi şekilde yansıttılar ve Keşan Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil ettiler.  Keşan Belediye Bandosu markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Daha iyi işler ortaya çıkarmak için var güçleriyle çalışmaya biz de onlara destek olmaya devam edeceğiz. Keşan Belediye Bandomuz Keşan’ı ve Keşan Belediyesi ile Keşan Kaymakamlığı olmak üzere ilgili tüm kurumları başarıyla en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerindeki başarı bunun en iyi göstergesi oldu. Bu başarıda emeği olan herkesi ve bandodaki tüm personelimizi yürekten alkışlıyorum.” dedi.Protokol üyeleri ve bando ekibi daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.