Kesimoğlu, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Kesimoğlu, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti
02.07.2020
A+
A-

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet siyam Kesimoğlu, Çarşamba günleri kurulan halk pazarını ziyaret etti.

Kesimoğlu, beraberinde Başkan Yardımcısı Arda Kolcular, Pazarcılar Odası Başkanı Resul Yıldırım ile birlikte pazarcı esnafını ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu.

Pazarcı esnaflar ile sohbet eden Kesimoğlu, yeni yaptıkları Kapalı Pazar’dan memnun olup olmadıklarını sordu.Pazarcılar yeni yapılan Pazar yeri alanı için başkan Kesimoğlu’na teşekkür ederken, çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, olumlu tepkilerin kendilerini mutlu ettiğini belirterek ‘’ Çok emek harcayarak yıllardır söylenen, ancak çeşitl nedenlerden dolayı bir türlü hayata geçirilemeyen Kapalı Pazar Alanını kendi dönemimizde yapmak bizleri hem gururlandırdı hemde onurlandırdı. Esnaflarımız rahat şekilde ürünlerini sergiliyor, vatandaşlarımız da rahat bir şekilde alış verişlerini yapıyorlar.

Hem vatandaşlarımız hemde pazarcı esnaflarımızdan aldığımız olumlu tepkiler bizim ne kadar doğru bir iş yaptığımızın göstergesi oldu. Biz de böyle büyük ve faydalı bir yapıyı Kırklareli’ni kazandırmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz’’’ dedi. Haber: Metin KARAKUŞ/BABAESKİ  

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.