Kılıçdaroğlu telefonla arayıp kutladı

Kılıçdaroğlu telefonla arayıp kutladı
25.09.2020
A+
A-

Okulunu güzelleş­tirmek için yap­tığı tadilat ve onarım çalışması ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un arayarak teb­rik ettiği, Vali Ekrem Ca­nalp’in de ‘başarı belgesi’ ile onurlandırdığı Mit­hatpaşa İlköğretim Okulu Müdür Ertan Çe­kiç’i CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da telefonla arayarak kut­ladı.

Edirne’nin Yeniimaret Mahallesinde bulunan Mithatpaşa İlköğretim okulunda müdür olarak görev yapan Ertan Çekiç, okulunda gerçekleştirdiği çalışmalarda Türkiye’ye örnek oldu.Okul müdürü Çekiç,pandemi süreci nedeniyle okulların kapanmasının ardından görev yaptığı okulu baştan sona yeniledi. Kimi zaman harç karan kimi zaman da okulun çatısını onarak sınıflarda boya yapan Çekiç’i Milli Eğitim Bakan Ziya Selçuk telefonla arayarak tebrik etmişti. Bunun ardından Çekiç’e Vali Ekrem Canalp de ‘başarı belgesi’ ile onurlandırmıştı. Yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan okul Müdürü Çekiç’e bir telefonda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’dan geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldığı tebrik telefonunu sosyal medya hesabından paylaşan Okul Müdürü Ertan Çekiç, “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, telefonla arayarak okulumuzu güzelleştirme çalışmalarını çok beğendiğini,hatta “çocuk olup okula gidesim  geldi.” Okulunuz ve öğrencileriniz için yaptığınız çalışmalardan dolayı elinize, emeğinize sağlık. Yeni eğitim öğretim yılınız hayırlı olsun.Ailenize çok selamlar.”diyerek yapılan çalışmaları onore etti. Emeğe ve alınterine değer veren güzel insanlar iyi ki varlar” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.