Kırklareli Belediye Bandosu Keyifli Anlar Yaşattı

Kırklareli Belediye Bandosu Keyifli Anlar Yaşattı
24.04.2020
A+
A-

Kırklareli Belediye Bandosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda  Kovid-19 nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuklar için kamyon kasasında konser verdi.

Kırklareli Belediyesi, “Mutlu kentin, mutlu çocukları” sloganıyla oluşturduğu müzik ekibi 23 Nisan günü Kırklareli’nin sokak ve caddelerinde dolaşarak evlerinde olan çocuklara ve yetişkinlere keyifli anlar yaşattı.

Ekip, kamyon kasasında cadde ve sokakları gezerek evlerinde sıkılan vatandaşlara moral konseri düzenledi.Müziğin sesini duyanlar, balkon ve pencerelere çıkarak çalan şarkılara eşlik etti.Kırklareli Belediyesi önünden geçen bando ekibi kısa süreliğini belediye önünde dururken Kesimoğlu’da Başkanlık makamı balkonundan çalan müziklere eşlik etti.

Bando ekibi ile birlikte İzmir Marşı’nı seslendiren Kesimoğlu, ekibe teşekkür etti.Kesimoğlu, yaşanılan süreç nedeni ile vatandaşların bir nebze de olsa moral depolamasını istediklerini belirterek ‘’ Çocuklarımızın bayramını nasıl güzel bir hale getiririz diye düşündük. Yaşadığımız bu salgın nedeni ile meydanlarda maalesef çocuklarımızın bayramını kutlayamadık.

Biz de böyle bir bando oluşturduk hem çocuklarımız eğlensin hem de evlerinde olan vatandaşlarımız biraz da olsa moral depolasın istedik. Vatandaşlarımızın keyifli bir gün geçirdiklerini gördük. Aldığımız olumlu tepkiler bizleri de çok mutlu etti’’ dedi.HABER METİN KARAKUŞ

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.