Kırklareli Belediyesi’ne Gençlik Aşısı

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, belediye kanunlarının kendisine verdiği yetki ile belediye başkan yardımcılığına iki genç meclis üyesini atadı.

Daha önce İyi Parti meclis üyesi Av. Burcu Özel’i başkan yardımcısı olarak atayan Kesimoğlu, Temmuz ayı meclis toplantısında ise Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Arda Kolcular’ı Başkan yardımcısı olarak atadığını açıkladı.

Siyasette gençlerin önünün açılması gerektiğini ifade eden Kesimoğlu, ‘’ Siyasette gençlerin önünü açmak, tecrübe edinmelerine katkı sağlamak benim açımdan çok önemli. Siyasette yeni yüzlerin, heyecanlı yüzlerin olması gerekiyor. Ben her zaman bu konuya önem verdiğimi söyledim. Bundan dolayı boş olan iki belediye başkan yardımcılığı kadrosuna Burcu ve Arda kardeşimi atadım. Gençlerimiz ve kadınlarımız bu ülkenin yönetiminde söz sahibi olmalı’’dedi.

Kesimoğlu sözlerini şöyle sürdürdü ’’Bu dönemde genç arkadaşlarımız ile tecrübeli isimlerin düşüncelerini, fikirlerini harmanlayarak Kırklareli’mize fayda sağlamak istiyoruz. İki tane pırıl pırıl 30’lu yaşlarda Burcu ve Arda kardeşim de bu yönde hem belediyemize hem Kırklareli’ne katkı sağlayacaklar. Ben kendilerine inanıyor ve güveniyorum’’ dedi.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.