Kırklareli Köşe Bucak Temizlendi

Kırklareli Köşe Bucak Temizlendi
08.10.2020
A+
A-

Kırklareli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ‘’Temizlik Kirletmemekle Başlar’’ sloganı ile günlük temizlik ve çöp toplama çalışmalarının yanı sıra, kent genelinde toplu temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kent genelinde çöp toplama çalışmalarını düzenli olarak sürdüren ekipler, cadde ve sokaklarda ayrıca detaylı temizlik yapıyor. Ekipler, her gün makine ve insan gücü ile farklı mahallelerde cadde ve sokakları baştan sona temizliyorlar.

Şehrin her noktasının titizlikle temizlendiği çalışmalar kapsamında, 12 kişilik genel temizlik ekibinin yanı sıra kamyon, kepçe, süpürge ve hijyen araçları hazır bulunuyor.

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, kentin daha temiz olması için ekiplerin aralıksız çalıştığını ifade ederek ‘’Cadde cadde – sokak sokak ekiplerimiz aralıksız çalışıyorlar. Kırklareli’mizin her noktasına dokunuyoruz. Vatandaşlarımıza daha sağlıklı ve temiz yaşam alanı sunmak istiyoruz.  Rutin çalışmalarımız dışında “Temizlik kirletmemekle başlar” sloganı ile yaptığımız bu çalışmalara da önem veriyoruz.

Kapsamlı ekibimiz ve detaylı temizlik araçlarımız ile çevre temizliği konusunda çalışmalarımızı bütün mahallelerimizde sürdüreceğiz. Gayretli çalışmalarından dolayı ekiplerimizi teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızdan da ricamız yaşadıkları bölgeleri temiz tutmaları. Örneğin, çöplerini konteyner yanına değil de konteynerin içine atmaları. Ellerinde ki çöpleri yerlere atmamaları. Bu kenti hep birlikte el ele temiz tutmalıyız. Sloganımızda da ifade ettiğimiz gibi “Temizlik Kirletmemekle Başlar ” şeklinde konuştu. Haber: Metin KARAKUŞ/KIRKLARELİ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.