Klasman Hakem ve Gözlemci Sayısı 17 oldu

18.07.2019
A+
A-

Kırklareli İl Futbol Hakem Kurulu’nda, 2019-2020 Yılı yeni futbol sezonunda klasmanda görev alacak, hakem ve gözlemci sayısı 17 kişiye yükseldi.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’nca 2019-2020 yılı yeni futbol sezonunda yazılı ve atletik sınavları kazanan hakem ve gözlemcilerin isim unvanları açıklandı.

Buna göre Kırklareli Bölgesi’nde, 2019-2020 yılı yeni Futbol Sezonu’nda 17 klasman hakemi, 55 il hakemi, 60 aday hakem, olmak üzere toplam 130 hakem görev yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan sınavlarda, Kırklareli İl Futbol Hakem Kurulu’nca bir üst klasmana önerilen hakemlerden, Armağan Çıbık, Bölgesel Hakemliğe, Bahadır Eti ve Kağan Kaynak ise Bölgesel Yardımcı Hakemliğe terfi ettiler. Kırklareli İl Hakemi Ayşe Görgün de, Kadın Bölgesel Yardımcı Hakemliğe terfi etti. Kırklareli İl Gözlemcisi Hilmi Pehlivan da Bölgesel Gözlemciliğe terfi eden isimlerden oldu.

Kırklareli İl Hakem Kurulu Başkanı Haluk Demireli, klasmana yükselen hakem ve gözlemcilerle ilgili yaptığı açıklamada; “Yeni Futbol sezonunda, İlimizden 4 hakem, 1 gözlemcimiz, İl düzeyinden bir üst klasmana terfi ederek, büyük bir başarı göstermişlerdir. Yeni terfi eden hakem ve gözlemcilerimizle ile birlikte Klasmanlarda görev alacak hakem sayımız 17 kişiye, klasmanlarda görev yapacak gözlemci sayımız ise 6 kişiye yükselmiştir. Öncelikle bir üst klasmana terfi eden arkadaşlarımızı planlı, disiplinli ve başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Arkadaşların başarısında emeği geçen başta İl Hakem Kurulu üyeleri arkadaşlarım, TFFHGD Kırklareli Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri arkadaşlarım başta olmak üzere tüm gözlemci ve hakemlerimize ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Kırklareli ilini İl dışında temsil edecek hakem ve gözlemcilerin isimleri şu şekilde oluştu;

Profesyonel liglerde görev alacak gözlemciler:

KG -Haşim Pazar

KG -İlker Güneş

Bölgesel liglerde görev alacak gözlemciler:

BG-İsmail Dimitoka

BG-İhsan Ender Nazlım

BG-Barış Turhan

BG- Hilmi Pehlivan

Profesyonel liglerde görev alacak hakemler:

KH -Ömer Şıvka

KYH-Can Öztekin

KYH-Göker Erel

KYH-Sabri Üstünel

Bölgesel ligde görev alacak hakemler:

BH -Özgür Sevinç

BH- Emre Koç

BH-Armağan Çıbık

BYH-Kenan Gürsel

BYH-Tahir Yalçın

BYH-Ünal İpek

BYH-Atahan Kalenci

BYH-Emrah Topal

BYH-Bahadır Eti

BYH-Kağan Kaynak

Bölgesel liglerde görev alacak bayan hakemler:

KBH – Sema Suer

KBYH – Neslihan Koç

KBYH – Ayşe Görgün

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.