MHP Babaeski İlçe Başkanlığına Vural getirildi

MHP Babaeski İlçe Başkanlığına Vural getirildi

MHP Babaeski ilçe başkanlığından istifa eden Serhan Şen’in yerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından, Ülkü Ocakları Babaeski İlçe Başkanı Emre Vural, atandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan tarafından görevi tebliğ edilen yeni İlçe Başkanı Emre Vural, ataması ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Öncelikle Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye bu kutlu görevi bizi layık görmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Kırklareli MHP İl Başkanımız ve Kırklareli Ülkü Ocakları İl Başkanımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Zor ama bir o kadar da kutlu görev için gece gündüz çalışacağız. Ülkemiz çok hassas ve sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Partimizde bu hassas ve sıkıntılı dönemi atlatmak için tarih boyu olduğu gibi bu günde sadece Türk Milleti ile beraber hareket etmekte, milletimizin yanındadır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanımızdan Üyesine kadar her ferdinin benimsemiş olduğu, “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” anlayışla hareket etmektedir. “Bugün Genel Merkezimiz ve MHP Kırklareli İl Başkan’ımız tarafından şahsıma İlçe Başkanlığı görevi tevdi edilmiştir. Hepsi birbirinden değerli 36 kişilik yönetim kurulumuzla beraber Milliyetçi Hareket Partimizi İlçemizde temsil etme sorumluluğu şahsımıza yüklenmiştir. Yüce yaradan ömür verdiği ve nasip ettiği sürece bu kutlu yolda kutlu davamızı en üst düzeye çıkarma hedefi ve azmi içinde olacağız. Kuruluşundan günümüze kadar Milliyetçi Hareket Partisi’nin İlçe Başkanlığı’nı, İlçe Yöneticiliğini yapmış, maddi ve manevi katkılarda bulunmuş, emekleri geçmiş, bu davaya her şeyden evvel gönüllerini vermiş ağabeylerimize, ablalarımıza ve kardeşlerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. Biz kendilerinde razıyız, her birinden Allah (CC) razı olsun. Bu zamana kadar ki süreçte her daim esirgemedikleri desteklerini bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerine inancım tamdır. Bu davanın her bir ferdi bizim gözümüzde değerlidir, yeteneklidir, üstün özelliklere sahiptir. Yönetim Kurulumuz ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi’ne hizmet etme amacından hiçbir şekilde sapmadan görevimize devam edeceğiz.”

MHP İlçe Başkanlığından istifa eden Serhan Şen ise,MHP Babaeski ilçe başkanlığı görevimden  kendi isteğim ile istifa ettim ama davamızın neferliğini  dışarıdan yapmaya devam edeceğiz,yeni atanan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum”dedi .

Haber: Metin KARAKUŞ/ Babaeski

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.