MHP’li Tercan, “Çatımız Altında Birleşme ve Bütünleşme Zamanıdır…”

MHP’li Tercan, “Çatımız  Altında Birleşme ve Bütünleşme Zamanıdır…”
13.11.2019
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, MHP Edirne İl Teşkilatının teklifi ve MHP Genel Merkezi’nin onayıyla Enez, İpsala, Keşan, Meriç ve Uzunköprü olmak üzere 5 ilçe teşkilatında değişime gidildiğini söyledi.MHP İl Başkanı Zakir Tercan, parti binasında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın toplantısı düzenledi.

Tercan açıklamasında “Bugün alternatif olan, çözüm üreten, yeni ve gerçekçi projeler ortaya koyan tek partinin MHP olduğu bütün Türk Milletinin malumudur. MHP’nin mecliste olması temel konularda çözüm üretmesi, ihanete, talana, yalana kararlılıkla ve büyük bir dirençle karşı durması tüm siyasi partilerin kimyasını bozmuş ve bütün gerçekleri ortaya çıkarmıştır.Türkiye’de vatandaşların birinci gündemini oluşturan işsizlik, yoksulluk ve açlık meselelerinde doğru ve kalıcı projeler üreten, ümit veren ve gerçekleri ortaya koyan tek parti yine MHP’dir. Bugün Türk Milletinin yegane ümit kapısı olan, iktidarın yegane alternatifi ve en büyük adayı Milliyetçi Hareketin gönül kervanı, büyük Türk Milletinin güvenini ve ümidini boşa çıkarmayacaktır. Bugün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yükselen değer Milliyetçiliktir. Siyaset ilminin doğruları ve erdemleri, Milliyetçi Hareket partisini cazibe merkezi haline getirmiştir. Milliyetçilik dalgası ve halkası genişleyerek büyümektedir. Milliyetçi Hareket, milletimize siyasi partilerin oluşturduğu sanal gündemlerden ve hayali hedeflerden kurtarmak ve lider Türkiye ülküsüne uygun politikalar üretmek için yeni bir seferberlik anlayışıyla yoğun bir çalışma başlatmıştır. Bugün, iktidarın tek alternatifi ve Türk Milletinin geleceğinin teminatı, Milliyetçi Hareket, her geçen gün daha da güçlenmekte ve iktidara yürümektedir.

Zaman Ülkemizin layık olduğu, milletle kaynaşmış, şahsiyetli ve ilkeli bir iktidar için Türkiye’nin kaderine sahip çıkma mücadelesinin öncüsü MHP çatısı altında birleşme ve bütünleşme zamanıdır.Yetişmiş milyon insanımızla MHP önderliğinde ve iktidarında Türk Milletinin ve Ülkücü camianın yüzü gülecek, Türk İslam dünyasının acılarına Allah’ın izni ve yardımıyla son verilecektir. Ülkemizin menfaatlerini koruyan, şahsiyetli bir dış politika ancak MHP ile mümkündür. MHP milletimizin hassasiyetini, ihtiyaçlarını, inceliklerini, dert ve ızdıraplarını çok iyi bilmektedir. Milliyetçi Hareket bugün iktidarın tek alternatifidir. Türk Milletinin yegane teminatıdır. Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu milletle kaynaşmış şahsiyetli ve milli bir iktidar için tek adres Milliyetçi Harekettir. Milliyetçi Hareket, her geçen gün daha da güçlenmekte ve iktidara yürümektedir. MHP sadece bir parti değildir. Bir davadır. Türkün Türk Milletinin geleceği, Türk Milletinin milli ve manevi değerlerinin ezelden ebede yaşama ve yaşatma davasıdır. MHP ülkemizin, milli birlik ve bütünlüğümüzün çimentosudur.MHP’de particilik Türk milliyetçiliği fikrinin idealizmidir. Türkiye’yi bu ateş çemberinden ancak Türk Milliyetçileri, Türk vatanseverleri ve Milliyetçi Hareket çıkarabilecektir. 

Türkiye’nin önünü Milliyetçi Hareket açacaktır. Milliyetçi Hareketin inançlı kadroları bu tahribat döneminden sonra Türkiye’yi yeniden inşaa etmeye yeni bir şevk ve heyecan ile hazırdır. Zira Türkiye’mizin, Türk dünyası ve İslam aleminin şu zor ve meşakkatli döneminde ayakta kalan tek ruh Milliyetçi-Ülkücü ruhudur” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.