Milli Hakem Tırpancı’ya Sürpriz Ziyaret…

Milli Hakem Tırpancı’ya Sürpriz Ziyaret…
24.10.2019
A+
A-

Kırklareli Bölgesi’nde uzun yıllar hakemlik yaptıktan sonra Sakarya İli’ne yerleşen Hüseyin Sezek, önceki gün, Sakarya İl Futbol Ceza Kurulu Üyesi Av. Bilal Kısacık ile beraber, Trakya’nın Türkiye 1. Liginde ilk düdük çalan eski milli futbol hakemi Ülkü Tırpancı’ya sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Lüleburgaz İlçesi’ne bağlı Kırıkköy’de faaliyet gösteren, Zeyteks Tekstil Fabrikası’nda, Personel ve İdari İşler Müdürü olarak görev yapan Ülkü Tırpancı’nın makamında gerçekleşen ziyarette, eski hakem Hüseyin Sezek ve Sakarya İl Futbol Ceza Kurulu Üyesi Av. Bilal Kısacık, bir süre önce rahatsızlık geçiren Ülkü Tırpancı’ya geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Sezek, burada yaptığı açıklamada; “Kırklareli denince Türk Futbol hakemliğinde ilk akla gelen isimdir Sayın Ülkü Tırpancı, geçirdiği rahatsızlıktan sonra bize düşen görev onu ziyaretti. Sağ olsun oda bizi çalışma ofisinde kabul etti. Hakemlik anıları ile birlikte, kahvelerimizi, Sakarya İl Futbol Ceza Kurulu Üyesi Sayın Bilal Kısacık ile beraber yudumladık. Ben buradan tüm dost ve hakem camiasında ki arkadaşlarımıza sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.”

Trakya’nın Türkiye 1. Liginde ilk düdük çalan eski milli futbol hakemi Ülkü Tırpancı’da, “Hüseyin hocamızın ve çok değerli arkadaşı Bilal beyin ziyareti benim için çok sürpriz bir ziyaret oldu. Sakarya’dan buraya gelmeleri büyük bir incelik, bu ziyaretten dolayı çok mutlu oldum, sohbet esnasında yine eski anılarımızı paylaşma imkânı bulduk, kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Metin KARAKUŞ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.