Pekcanlı Mazbatasını aldı

Pekcanlı Mazbatasını aldı
14.02.2020
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne İl Başkanlığının 37’inci Olağan İl Kongresinde 313 delegenin oyunu alarak üçüncü kez il başkanlığına seçilen Fevzi Pekcanlı, kalabalık bir partili grubu eşliğinde İl Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

CHP Edirne İl Başkanlığı’nın 37’inci Olağan İl Kongresinde tekrar il başkanlığa seçilen Fevzi Pekcanlı kalabalık bir partili grubu eşliğinde mazbatasını almak için Adliye Sarayı’ndaki İ l Seçim Kurulu’na geldi. Burada Pekcanlı’ya mazbatası İl Seçim Kurulu Seçim Müdürü Sevil Cellek tarafından verildi.

Mazbatasını aldıktan sonra bir açıklama yapan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, “Cumhuriyet Halk Partili üyelerinden, delegelerinden üçüncü kez güven aldım. CHP üyelerinden bu güveni almak benim için son derece önemli.

Bugün 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü Benim en büyük ailemden bir tanesi CHP’dir. İnşallah CHP iktidarında halktan da bu güveni almak lazım. Buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık diyorum” şeklinde konuştu. Adliyedeki mazbata töreninin ardından CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ve beraberindeki partililer Atatürk Anıtına çelenk sunumu gerçekleştirildi.

Ardından,İl Yönetimi İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ile Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

BAŞKAN GÜRKAN’A ZİYARET

Ziyarette Başkan Gürkan, “9 Şubat Pazar günü gerçekleştirilen seçimde Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanlığı seçiminde 3. kez kazanan Fevzi Pekcanlı ve Yönetimi bizleri ziyaret etti. Değerli ziyaretleri için teşekkür eder, başarılar dilerim”dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.