Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’ndan Ramazan Bayramı Mesajı…

23.05.2020
A+
A-

T.Ü. Rektörü Prof.Dr.Erhan Tabakoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.Tabakoğlu Mesajında, “Büyük bir coşku ve heyecanla karşıladığımız, rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan’ın ardından, birlik ve beraberliklerin tezahürü olan Ramazan Bayramı’na erişmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Kültürümüzde çok özel bir yere sahip olan bayramlar; milli ve manevi değerlerimizin, toplumsal dayanışmanın, yardımlaşmanın, hoşgörü ve kardeşlik duygularının en derin şekilde teessüs ettiği günlerdir. Mukaddes değerlerimizin yeşerdiği bu müstesna günlerin, tüm güzellikleriyle birlikte idrak edilmesi ve aynı maneviyatla gelecek nesillere aktarılması, en büyük temennimiz…

Bu yıl, her yıl olduğu gibi doya doya bayramlaşamayacak, büyüklerimizin ellerinden öpemeyecek olsak da, çok yakındaki sağlıklı günlerin umuduyla, tüm Trakya Üniversitesi ailesinin, öğrencilerimizin, değerli ailelerinin, milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram diliyorum”dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.