Sağlığa doğal çözüm

Sağlığa doğal çözüm
03.01.2020
A+
A-

Cilt sağlığından migrene, göz sağlığından gıda takviyelerine kadar yüzlerce ürünün yer aldığı Natural Life’in en büyük mağazası Edirne Sabuni Mahallesi Mutafçılar Sokak’ta açıldı.

Bitkisel doğal yaşam ürünleriyle bilinen Natural Life’in ürün yelpazesi ve kullanım alanı olarak Türkiye’deki en büyük mağazası Edirne’de açılışını yaptı.

Türkiye Astsubaylar Derneği Edirne Şube Başkanı Aydın Bildiş’in de katıldığı açılışta mağaza sahibi Emekli astsubay Kamil Güvenbaş, yüzlerce doğal ürünü Edirne’de halkın hizmet sunmanın memnuniyetini yaşadıklarını belirtti. Güvenbaş çözüm odaklı çalışan bir marka olduklarını belirtti ve şöyle konuştu: “Ürün gamı, kullanım alanı açısından Natural Life’in en büyük mağazası Edirne’de açıldı. Cilt sağlığından migrene, göz sağlığından gıda takviyelerine kadar yüzlerce ürün mevcut. Açılışa özel yüzde 10 indirimli satışlarımız da var.

Her ürün konusunda iddialıyız. Firmalarla kurduğumuz ilişkiler sayesinde, piyasada faaliyet gösteren diğer firmalarda satılan ürünler, bizim mağazamızda daha uygun fiyata satıyoruz. Natural Life’in İstanbul, İzmir ve Ankara’daki mağazalarını da gezdim. Ürün gamı ve alan olarak en büyük mağazayı Edirne’ye kazandırdık. Çözüm odaklı çalışan bir markayız. Müşterilerimizi öncelikle doktora yönlendiriyoruz. Sonra bize kalan çözümler mevcutsa ürün pazarlıyoruz.”

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.